Menu - kontakty


Servis a údržba bazénů

Servis a údržba bazénů

Servis a údržbu bazénů provádíme po dohodě na celém území ČR (především u námi postavených bazénů nebo při požadavku servisních prací většího rozsahu), běžně v okruhu do 100 km od Prahy.

Cena: 450.-Kč/hod. + cestovné 12,- Kč/km, je nutno počítat s náklady na potřebnou bazénovou chemii či jiný materiál podle charakteru prací.

Zazimování bazénu a jeho jarní uvedení do provozu vám zajistíme jako i pravidelnou údržbu.

Pokud je na vašem bazénu více nedostatků, případně se obtížně popisují, doporučujeme použít digitální fotoaparát a zaslat nám detailní foto konkrétního problému. Pomohou nám i další údaje jako jméno výrobce a dodavatele, rok pořízení. Věříme,  že se nám podaří najít vhodné řešení.

Oprava a repase čerpadel

Provádíme opravy, repase a převíjení motorů běžných čerpadel.

Typů bazénových čerpadel existuje velký počet - proto je nutno sdělit výrobce, typ, výkon (m3/h). Bohužel čerpadla "z třetího světa" už vám ve většině případů nikdo neopraví.

Opravy bazénového příslušenství

Pokusíme se pro vás zajistit i opravy bazénového příslušenství jako jsou filtrace, dávkovací čerpadla, topení, výměníky, odvlhčovače, automatické dávkovače chemie, bazénové luxy a ostatní bazénové příslušenství.

Náhradní díly k bazénům

Pokud se jedná o výrobky renomovaných a zavedených značek, dá se dá sehnat a opravit takřka vše - proto nás kontaktujte.

Menu

Ukázka - reference

Oválný bazén se skálou, vodopádem a schodištěm.

Oválný bazén se skálou, vodopádem a schodištěm.

Více referencí »


Grafika: ART-PGN, Webdesign: webmasterova.cz