Menu - kontakty


O firmě

Firma DRY-SUCHO funguje již od roku 1992. Za tu dobu jsme si připsali dlouhou řadu zprovozněných bazénůspokojených zákazníků. Protože nám velmi záleží na kvalitě práce, kterou odvádíme, reklamace by se za tu dobu daly spočítat na prstech jedné ruky.

Specializujeme se na tzv. těžké bazény, zapuštěné bazény, postavené z tvrzených polystyrénových tvárnic, které jsou podle naší dlouholeté zkušenosti řešením, jaké se vyplácí. Na rozdíl od "spotřebního zboží" ve formě lehkých sezonních a víkendových bazénů, kterých je na trhu celá řada v nejrůznějších cenách a kvalitě, takový bazén vydrží mnohonásobně déle, a jeho užitná hodnota je nesrovnatelně vyšší. Což odpovídá našemu záměru vytvářet pro klienty dílo s trvalou hodnotou, se kterým budou spokojeni dlouhá léta.

Díky našim bohatým zkušenostem máme dokonalý přehled i o nabídce bazénového příslušenství a můžeme vám tak doporučit vhodné řešení, které bude bezproblémově fungovat. Dodavatele jednotlivých komponent pečlivě vybíráme s ohledem na kvalitu i cenu.


Těšíme se na spolupráci s vámi a možnost vám dokázat, že výše uvedené nejsou jen prázdná slova.


Grafika: ART-PGN, Webdesign: webmasterova.cz